Надивилися теленовин: стали відомі подробиці отруєння школярок в Умані

18 лютого 2021, 13:09

Фото тематичне

Уманські школярки, які 17 лютого отруїлися пігулками, зробили це не через челендж. Пігулки "Дротаверину" потерпілі вживали у приміщенні школи.

Про це розповіла речниця поліції Черкащини Зоя Вовк

- Кіберполіція промоніторила дзвінки постраждалих, їхні соцмережі, - каже Вовк. – Версія про челендж була відкинута. Одна з дівчат є проблемною. Не знаходить порозуміння в родині. Подруга також вважає, що отримує від рідних мало уваги. Тому таким чином вони вирішили привернути до себе увагу. До того ж, тут ще й має місце нерозділене кохання. 

У школі, де навчаються підлітки, нажахані інцидентом. 

- Я з ними вже спілкувалася, - розповідає директор навчального закладу Тетяна Глущук. – Препарат вони пронесли в школу. Після 4-го уроку, хвилин 5 побувши в класі, вийшли на перерву. Через півгодини одній стало зле. Двічі просилась вийти. Вчителька відправила до медсестри. Медпрацівник виявила, що дівчинка має високий тиск і зателефонувала батькам. Ті сказали, що таке в неї буває. Прийшли й забрали її. 

Іншу восьмикласницю забрали одразу після її подруги. 

- Медсестра сказала, що симптоми схожі на отруєнням медпрепаратами, - продовжує Глущук. -   Виявилося, що одна з дівчат разом з батьками напередодні дивилися сюжет про отруєння дітей на Київщині. Обидві школярки вчаться в паралельних класах. Незадовго до отруєння серед учнів ще й проводили роз’яснення після випадку в Боярці. Підлітки хотіли спробувати, що буде від прийому 10 таблеток. 

Восьмикласниці поки під наглядом медиків. Життю нічого не загрожує. 

- Вчора пацієнток привезли в стані середньої важкості, - пояснює виконувачка обов’язків директора Уманської дитячої лікарні Лілія Литвин. - Були стабільні і у свідомості. Їм надається необхідна допомога. 

Де саме постраждалі взяли пігулки, поки невідомо. Правоохоронці сьогодні перевіряють всі міські аптеки. 

Аналогічні пігулки призвели до смерті дитини із міста Боярка на Київщині. Тоді підліток разом із подругою випили їх у рамках смертельного челенджу однієї із соцмереж.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Світлана :

Конкурс на звания “Дурна, ще дурніша – відкритий!” Природний відбір ніхто не відміняв. Лише батьків шкода.

Вгору