Начальник уманської податкової відмовився проходити детектор берехні (відео)

26 березня 2014, 09:31

Вчора служив Януковичу, сьогодні – каже що на боці України. Залишення на посаді начальника уманської податкової Володимира Сліпченко обурило керівників тридцяти уманських підприємств… Вони стверджують – начальник був «інструментом тиску» з боку губернатора на уманський бізнес. Через що багато хто перереєструвався в іншій області, інформує "Вечірня Умань".

Прес-конференція Володимира Сліпченко перетворилася на протистояння – він один із працівниками проти обурених підприємців. Серед яких завод «МЕГОММЕТР», ПП «Нікогда», «Уманьавтодор» та інші відомі в Україні підприємства, які хоч і ведуть свою діяльність в Умані, проте сплачують податки в інші міста.

За словами керівників підприємств, на них чинився тиск з боку Володимира Сліпченка, який вимагав від них гроші. Незгодних очікували мільйонні штрафи.

- Ще перед перевіркою Володимир Андрійович приходив до нас і говорив, що потрібно заплатити 2 млн. грн. А якщо не сплатимо, то він знає, що з нами робити, - розповідає голова правління ПАТ «Уманьавтодор» Руслан Губа. - Ми оскаржили п’ять перевірок та рішень, які проводила податкова. Сума штрафів склала до 4,5 мільйонів. І всі вони на різних інстанціях були скасовані.

Підприємці стверджують, що таких випадків було чимало за останні три роки. Саме тому їм довелося покинути місто та платити податки в інші бюджети. Проте вони готові повернутися до Умані, якщо Володимир Сліпченко залишить свою посаду.

Сам же начальник податкової заперечив всі звинувачення та стверджує, що працює згідно чинного законодавства. Проте на вимогу журналістів просто завтра пройти детектор брехні, Володимир Сліпченко відповів: «Чому я маю проходити детектор брехні перед народом? Мене не він призначав…»

Представники громади написали звернення до новопризначеного губернатора Черкащини Юрія Ткаченка із проханням, щоб той звільнив Сліпченка.

Саме Юрій Ткаченко у 2009 році, очолюючи обласну податкову, призначив Володимира Сліпченка на посаду в.о. начальника Уманської податкової інспекції та, ймовірно, зараз «зберігає» його на посаді. Хоч Юрій Ткаченко і заявив, що буде слухати народ та реагувати, якщо хтось із чиновників будуть займатися хабарництвом та тиском на підприємців.

Толік сказав:

Стаття повна брехня, ми підприємці Уманщини навпаки підтримуємо цього керівника. А журналісту порадимо спочатку хочаб взнати правильне ФІО цієї людини. Одним словом заказуха.

Михайло сказав:

та стаття повний маразм. Уманьавтодор, Гарант-Сервіс та інші підприємці, які зібрались, користуються послугами конвертаційних центрів та переводять безготівкові кошти в готівку. При цьому до податкового кредиту вносять податкові накладні виписані від імені фіктивних підприємств. Вказані дії призводять до ненадходження коштів до бюджетів. А податкова не може виграти ні один суд, так як у вказаних підприємців там все схвачено і куплено за ті ж готівкові кошти, які вони проконвертували. Хай не розказують, які вони чесні. Треба тільки згадати минлий рік, коли працівники Черкаського ДСБЕЗу виявили конвертаційний центр з обігом 980 млн. грн. послугами якого користувався той самий Уманьавтодор. не кажу вже проінші підприємства області, які називають себе чесними!

Вгору