Черкащанина оштрафували за те, що купив понад 150 кг судака

26 березня 2014, 09:47

Дії осіб, які займаються незаконним виловом риби та її реалізацією напередодні весняно-літньої заборони на вилов водних біоресурсів, набувають масового явища. При цьому в поле зору правоохоронців попадають не лише браконьєри, а також і особи, які займаються придбанням незаконно виловленої риби.

Так, за участі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури Придніпровським районним судом м. Черкаси розглянуто адміністративну справу відносно місцевого жителя, який в порушення вимог Правил любительського і спортивного рибальства скуповував свіжу виловлену рибу без відповідних документів.

За результатами розгляду судом дану особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу) та притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу з конфіскацією здобутої риби - судака загальною вагою 152 кг. Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, порушник подав скаргу до Апеляційного суду Черкаської області.

У березні поточного року суд апеляційної інстанції відмовив в задоволенні апеляційної скарги та залишив в силі постанову Придніпровського районного суду м. Черкаси.

За інформацією прес-служби Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури

Вгору