Начальник Смілянської державної виконавчої служби сидітиме у в’язниці за хабар

22 грудня 2014, 12:51

05892020

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси притягнено до кримінальної відповідальності начальника Смілянського міського відділу державної виконавчої служби управління юстиції Черкаської області та його пособника за вимагання та отримання 12 тисяч гривень неправомірної вигоди.

У ході досудового слідства встановлено, що державний службовець, вступивши в злочинну змову з директором одного із юридично-розрахункових центрів м. Черкас, вимагали гроші від приватного підприємця за невчинення виконавчих дій, направлених на стягнення його майна в рамках кримінального провадження. За 12 тисяч гривень посадовець пообіцяв підприємцю не накладати арешт на вантажні автомобілі.

У квітні 2014 року співробітники СБУ затримали пособника «на гарячому» у центрі м. Черкаси, в автомобілі, під час отримання всієї суми неправомірної вигоди, яку в подальшому він планував передати начальнику територіального відділу державної виконавчої служби управління юстиції. Цього ж дня було затримано і самого вимагача.

Вироком суду колишнього держслужбовця засуджено до 7 років позбавлення волі, а пособника – до 6 років ув’язнення, з позбавленням права обіймати ними посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строками на 3 та 2 роки, з позбавленням рангу держслужбовця та конфіскацією всього їхнього майна.

За інформацією прес-групи УСУ України в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору