Черкаських «УДАРівців» очолив депутат міської ради (фото)

22 грудня 2014, 12:30
DSC_1624

Фото В'ячеслава Ромодана

Депутат Черкаської міської ради Сергій Кудактін став головним «УДАРівцем» області. У неділю, 21 грудня, його обрали головою Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР». Виборча конференція, на якій партійці висловили довіру Сергію Кудактіну, проходила за участю заступника голови Центрального виконавчого комітету партії «УДАР» Олексія Рябикіна.

-  Це знана у Черкасах людина, депутат міської ради, - сказав про нового голову черкаського «УДАРу» Олексій Рябикін. – У партії він від початку її створення і завжди відстоював позицію «УДАРу». Думаю, що з його обранням обласна організація зазнає значного посилення.

Про саму конференцію Олексій Рябикін зазначив, що вона проходила динамічно.

DSC_1495

Фото В'ячеслава Ромодана

-  Я сьогодні побачив дієздатну та цілісну партійну організацію, - додав про Черкаську обласну організацію Олексій Рябикін. – Черкащина – це вже дванадцятий регіон, який я відвідую і хочу сказати, що скрізь бачу сильних та амбітних партійців, які хочуть реалізовуватися. А саме політична партія й повинна дати майданчик для цієї реалізації.

DSC_1715

Фото В'ячеслава Ромодана

Сергій Кудактін подякував всім членам парії за довіру й зазначив, що «УДАР» - це партія, яка ґрунтується не на декларативних, а на реальних засадах.

-  Для мене це новий етап життя та нові виклики, - зауважив Сергій Кудактін.

Він також додав, що обираючи його керівником, партійці вже поставили перед ним ряд завдань. Зокрема, щодо подальшого структурування та розвитку партії. Заступником Сергія Кудактіна по партійній роботі став юрист Руслан Дмитренко.

Окрім того, на партійній конференції йшлося і про участь «УДАРу» у місцевих виборах. Олексій Рябикін та Сергій Кудактін запевнили, що на вибори «УДАР» ітиме як самостійна політична сила.

DSC_1642

Фото В'ячеслава Ромодана

-         Так вийшло, що під час останніх двох виборчих кампаній  - під час виборів Президента та до парламенту -  «УДАР» поступився своїми політичними амбіціями, - пригадав Олексій Рябикін. – На місцевих виборах ми йтимемо окремо, а також висуватимемо своїх кандидатів на сільських, селищних та міських голів. Й сподіваюся, що ці вибори принесуть і певні якісні зміни в органах місцевого самоврядування.

В «УДАРі» також обіцяють знайти і достойного кандидата, який зможе претендувати на посаду міського голови Черкас.

Поділитись

Коментарі

Вгору