Яценко більше не керує черкаськими регіоналами

19 червня 2014, 11:54

Відповідну заяву народного депутата Антона Яценка, досі - тимчасового керівника обласної організації Партії регіонів розмістив офіційний сайт черкаських регіоналів.

«Заява народного депутата України Антона Яценка про вихід із Партії Регіонів та відкликання з посади тимчасово виконуючого обов’язки голови Черкаської обласної організації Партії Регіонів

17.06.2014

Я, як народний депутат України, обраний по одномандатному виборчому окрузі №200 в Черкаській області, який був призначений тимчасово виконуючим обов’язки голови Черкаської обласної організації Партії Регіонів у кризовий період, написав заяву про вихід із Партії Регіонів.

Відповідно до поданої заяви я припинив членство в Партії Регіонів та склав повноваження тимчасово виконуючого обов’язки голови Черкаської обласної організації Партії Регіонів.

На даний час я є позапартійним».

- Функції тимчасово виконуючого обов'язки черкаської організації Партї регіонів я здійснював суто технічно, не за моєю заявою, а мене про це попросили, на кілька тижнів, поки не знайдуть людину на цю посаду, - сказав пан Яценко у коментарі «Новій Добі».

Зазначимо, що від дати проведення Політради партії, де його призначили т. в. о. голови черкаського осередку партії, минуло рівно 2 місяці.

Водночас пан Яценко сказав, що не знає, кого оберуть на це вакантне місце.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору