На Золотоніщині у Дніпро випустили 110 тисяч мальків дзеркального коропа

14 червня 2016, 19:25

2237532

На Золотоніщині зарибнювали Дніпро. У річку випустили близько 110 тисяч мальків дзеркального коропа. Нині фауна водойм переживає скрутний період – рибоохорона та водна поліція постійно ловлять на гарячому браконьєрів. Вони полюють на водну живність у період нересту забороненими засобами, через що гине навіть найменша риба. Тому деякі її види зникають. Щоб відновити баланс, щороку, часто зусиллями самих рибалок, відбувається зариблення водойм, інформує ЧСН.

Малькам дзеркального коропа ще тільки три тижні. Віднині вони житимуть у цій водоймі. Тут на них чекає боротьба за виживання та територію. А щоб допомогти їм вижити, їх запустили у зарості очерету. Тут щукам буде їх важче зловити. Зазвичай із 100 тисяч мальків досягає статевої зрілості 20%. Але знавці зазначають, це хороший показник.

Цьогоріч у Дніпро поблизу селища Коробіка на Золотоніщині запустили малька цієї риби підводні мисливці із Києва. Ловити щойно запущену рибу можна буде уже через два роки. А справжніми гігантами дзеркальні коропи стануть через 5 років.

У рибоохороні кажуть: нині триває боротьба з браконьєрами, частину з них ловлять на гарячому, решта втрачає рибальське знаряддя. А страждає через недобросовісних риболовів водна фауна.

Рибалки кажуть: їм подобається робити добру справу. І навіть якщо жодна із цих рибин не потрапить до них на гачок – не засмутяться, адже, головне – збереження водної фауни у річках Черкащини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору