На змія у черкаському парку витратили 6 тонн фібробетону (фото)

05 вересня 2017, 22:30

Скульптури минулого готові на 70%, повідомляють майстри фестивалю "ДИВОСВІТ. Минуле на дотик", яик йпроходить у Черкасах.

У парку "Сосновий бір" скульптори працюють з 12-го серпня. Наразі створили 9 фігур, більшість з яких уже прикрашають спуск з парку до Дніпра. Завершать проект реконструкція струмків та урочисте закриття фесту.

Фігури тварин з минулого вже завершені, лишилося упорядкувати територію навколо них та пофарбувати їх. Щоправда, над найбільшою скульптурою, легендарним змієм, працює ціла група майстрів. На нього довелося витратити 6 тонн матеріалу.

- Ця робота найбільш складна, - говорить скульптор Олена Додатко. - Беру участь у черкаських фестивалях утретє, подобається парк, його атмосфера. Загалом Черкаси дуже приємне місто.

Шаблезубий тигр та птеродактиль чекають на встановлення. Загалом, готовність проекту, кажуть митці, на рівні 70-ти відсотків.

- Цьогоріч вперше ми використаємо для створення фігур новий матеріал - фібробетон, - розповідає директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко. - Крім того, серед авторів - лише молоді майстри. Прикметно, що фестиваль організований за кошти "Дирекції парків" та спонсорів.

За повідомленням прес-служби КП "Дирекція парків".

Коментарі

Вгору