На вихідних на “Митниці” вже може з’явитися гаряча вода (відео)

03 липня 2014, 15:37

Причиною затяжних гідравлічних випробувань у мікрорайоні "Митниця" є дуже повільна робота комунальників та все нові пориви тепломереж. Проте гаряча вода там може з'явитися вже за кілька днів.

Про це кореспонденту "Про все" повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

- Комунальники дуже повільно ліквідовують пориви, які відбулися на магістральних мережах і належать Черкаській ТЕЦ. Саме її силами їх і ремонтують. Протягом останніх двох тижнів роботи по відновленню пошкоджених ділянок тепломереж прискорилися. У суботу усі роботи було завершено. Цього ж дня усі тепломережі заповнили водою, а  в ніч на неділю було виявлено ще три місця з поривами, які необхідно усунути. Одне з цих місць виявилося надзвичайно проблемним. Це місце в районі вул. Черьомушкіна і Героїв Сталінграда. Там дуже близько до теплової мережі стоять кіоски. Тому для того, щоб повноцінно провести ремонтні роботи необхідно кіоски прибрати. Як з'ясувала інспекція, один з кіосків там взагалі розміщенний незаконно. Що стосується решти, то всі власники брали зобов'язання впродовж 24 годин, у разі необхідності проведення ремонтів мереж, прибрати свої кіоски на потрібну відстань для доступу комунальників. Проте вже другу добу власники не виконують своє зобов'язання. Тому сьогодні ми почнемо примусовий демонтаж кіосків,  - прокоментував ситуацію мер Черкас.

Міський голова сподівається, що вже протягом двох днів ремонтні роботи у мікрорайоні завершаться. І вже на ці вихідні "Митниця" буде з гарячою водою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору