Зеленського представили колективу управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської ОДА

03 липня 2014, 14:51

Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль учора, 2 липня, представив колективу управління у справах сім'ї молоді та спорту Черкаської ОДА нового керівника. Згідно розпорядження голови ОДА, начальником управління призначено Зеленського Максима Васильовича, якому встановили посадовий оклад згідно зі штатним розписом та присвоїли восьмий ранг державного службовця.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Віталій Коваль привітав нового керівника управління, подарував йому Кобзар та Конституцію України. Заступник голови ОДА нагадав присутнім, що на цю посаду було вісім претендентів, які пройшли широке обговорення громадськості, та наголосив, що буде контролюватиме діяльність цього управління, нестиме перед громадою області персональну відповідальність за його роботу.

У свою чергу Максим Зеленський подякував Віталію Ковалю за представлення, а також проінформував працівників управління про першочергові завдання і принципи роботи.

– Я запрошую всіх до активної співпраці, я є відкритою людиною і свою роботу будую максимально гласно, – зазначив очільник управління.

Максима Зеленського погодили на посаді 26 червня після співбесіди з Міністром молоді та спорту України Дмитром Булатовим. Нагадаємо, що до того кандидатуру Максима Васильовича, як і решту претендентів, обговорювали на спортивній, молодіжній, народній та громадській радах, він пройшов теледебати на Черкаській обласній держаній телерадіокомпанії.

Довідково: Зеленський Максим Васильович народився 1979 року в місті Золотоноша. Має кілька освіт: у Черкаському політехнічному технікуму здобув кваліфікацію техніка-електрика, у Східноєвропейському університеті економіки та менеджменту здобув кваліфікацію економіста, в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України отримав спеціальність «Державне управління» (диплом магістра). Працював як на державній службі, так і в приватній сфері.

Має чималий досвід роботи у громадському житті області: був заступником голови правління Черкаського осередку «Спілки студентів України», заступником голови правління Черкаського осередку «Молодого Народного Руху України», є засновником молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив», є обласним координатором проекту «За мирний протест».

Працюючи у Виконавчому комітеті Золотоніської міської ради Максим Васильович одним з перших в області допоміг долучитись молоді Золотоніщини до програми молодіжного житлового кредитування. Із 2006р. по 2010р. працював в управлінні у справах молоді та спорту Черкаської ОДА на посаді заступника начальника управління, активно брав участь в інформаційних проектах «Планування сім’ї» та «Рівний – рівному». У 2008 році розробив та впровадив грантовий проект ООН перший обласний «Молодіжний ресурсний центр», який працює і досі. За результатами міжнародного проекту USAID «Форми та методи збереження сім’ї» пройшов стажування в Сполучених Штатах Америки.

Одружений, має двох дітей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору