На військовий призов з’явився лише кожен п’ятий черкасець

20 липня 2016, 11:52

3a5e9482b4c26eef08c42959ba62adfe885ccacd-636x424Черкаський об’єднаний міський військовий комісаріат більш ніж на сто відсотків виконав план по  призовній кампанії 2016 року. Молоді, амбітні, мотивовані, а головне – патріотично налаштовані хлопці поповнили ряди Збройних Сил України, пише "ГромЧе".

Сто три новобранці проходитимуть військову службу у Збройних Силах України, державній прикордонній службі, Національній гвардії та інших військових формуваннях.

Призов на строкову службу у Черкасах та Черкаському районі був надзвичайно складним, відзначають у військоматі. Багато є тих, хто з різних причин ухиляється від проходження служби та не з’являються на проходження медичної комісії.

– Взагалі по Черкасам і Черкаському району ми викликали на медичну комісію більш як сім з половиною тисяч осіб. З’явилися ледь більше тисячі трьохсот чоловіків, а це лише кожен п’ятий. Інші з різних причин уникають проходження медкомісії, що є порушенням закону України, – відзначає Олександр Шиш, начальник відділення комплектації Черкаського ОМВК, заступник військового комісара.

Для проходження військової служби строковиків направили до навчальних центрів України.

Наступна призовна кампанія на строкову службу розпочнеться вже у жовтні цього року.

Коментарі

Вгору