На Уманщині встановлять три пам’ятники Героям Небесної Сотні

27 червня 2014, 09:06

Пам’ятники Небесній сотні буде встановлено в трьох селах Уманського району: Оксанино, Ладижинці та Берестівці. Виготовлять їх по ескізах переможців конкурсу на кращу ідею пам’ятного знаку «Пам’яті героям небесної сотні, борцям за національну державність та незалежність». Першими двома переможцями вже стали архітектор Олександр Шевчук та бібліотекар школи села Оксанино Наталія Лібер, інформує "Вечірня Умань".

Конкурс на кращу ескіз-ідею пам’ятного знаку «Пам’яті героям небесної сотні, борцям за національну державність та незалежність» проводила Уманська районна державна адміністрація. В ньому взяло участь 26 учасників, більшість з яких - учнівська молодь. Вони запропонували 29 екскізів.

Переможців у конкурсі буде троє. Перших двох уже визначили. Ними стали архітектор Олександр Шевчук та бібліотекар школи села Оксанино Наталія Лібер.

- Ескіз пам’ятника ми створювали разом із вчителем фізкультури Михайлом Линюком, - розповідає Наталія Лібер. – Ми намагалися втілити в ньому всі моменти подій Майдану та сьогодення. Використовували і елементи бруківки, і шини. У нашому селі плануємо його встановити в парковій зоні. І це буде не просто пам’ятний знак, а обеліск гідності, який плануємо відкрити на День Незалежності.

Пам’ятні знаки встановлять в трьох селах Уманського району: в Оксанино, Ладижинці та Берестівці. При їх встановленні планують організувати виставку учнівських робіт, які будуть присвячені пам’яті Небесній сотні.

Кошти на виготовлення та встановлення пам’ятників уже готові надати підприємці та керівники господарств Уманського району.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору