На учасника АТО з Канівщини чекає суд

12 вересня 2016, 15:43

суд

Військова прокуратура Донецького гарнізону сил АТО звинуватила уродженця Канівщини в необережному поводженні зі зброєю.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Так, згідно даних реєстру, 1 вересня Артемівський міськрайонний суд Донецької області розглянув у відкритому судовому засіданні обвинувальний акт у  кримінальному  провадженні, який надійшов від військової прокуратури Донецького гарнізону сил антитерористичної операції щодо уродженця села Мартинівка, Канівського району, якого звинувачують у скоєнні злочину передбаченого ст 414 ч.1 КК України.

Остання означає порушення правил поводження зі зброєю, а також із боєприпасами, вибуховими, радіоактивними та іншими речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення і карається службовим обмеженням на строк до двох років або триманням у дисциплінарному батальйоні на той самий строк, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Як зазначається у тексті рішення суду, в судове засідання обвинувачений не з'явився, але надав заяву у який просив розглядати обвинувальний акт у судовому засіданні в режимі відео конференції з приміщення Канівського районного суду Черкаської області.

Водночас потерпілий також подав заяву розглядати обвинувальний акт у судовому засіданні в режимі відео конференції, але з приміщення Волновахського районного суду Донецької області.

Як наслідок, суд прийняв рішення відкласти судове засідання на 14 жовтня 2016 року на 13-00, в яке викликати прокурора, обвинуваченого, потерпілого і яке проводити режимі відео конференції з приміщення Волноваського районного суду Донецької області та з приміщення Канівського міськрайонного суду Черкаської області).

Поділитись

Коментарі

Вгору