На Черкащині визначили кращих кінологів виправних установ (фото)

12 вересня 2016, 16:03

9

На базі Старобабанівської виправної колонії управління ДПтС в Черкаській області (№92) були проведені змагання з багатоборства кінологів.

В заході взяли участь молодші інспектори-кінологи всіх виправних колоній та слідчого ізолятора області зі своїми чотирилапими вихованцями. Кінологи зі своїми собаками долали смугу перешкод та демонстрували вправність у виконанні комплексу вправ із загальної та спеціальної підготовки.

1

У запеклій, напруженій боротьбі з багатоборства кінологів у командному заліку першою стала команда Старобабанівської виправної колонії (№92), другою-команда Черкаського слідчого ізолятора, третьою-команда Черкаської виправної колонії (№62).

3

В особистому заліку першість здобув молодший інспектор-кінолог Старобабанівської виправної колонії (№92) Сергій Притула зі своїм вихованцем «Радо». Почесне друге місце отримали молодший інспектор-кінолог Старобабанівської виправної колонії (№92) Сергій Малярчук та «Варс». Третіми на п’єдестал пошани стали тандем молодшого інспектора – кінолога Черкаського слідчого ізолятора Євгеній Волощенко та «Спарта».

Переможці чемпіонату отримали грамоти, кубки, медалі та цінні подарунки.

5 6 7 8 10 11

За інформацією прес-служби управління ДПтС України в Черкаській області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору