На Соборній площі знесли зупинку з туалетом (фото)

30 липня 2014, 14:09

Скандальну тимчасову споруду, яку нещодавно незаконно почали зводити у самісінькому центрі Черкас – напроти Соборної площі – сьогодні міська влада Черкас примусово демонтує.

Про це повідомляє прес-служби виконкому Черкаської міської ради.

Як повідомив начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко, 11 липня цього року рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради (№661) було анульовано паспорт-прив’язки на зазначену тимчасову споруду в комплексі із зупинкою громадського транспорту «Соборна площа».

– У рішенні давалось три дні власнику об’єкта на самостійний демонтаж. У разі ігнорування – впродовж наступних двох тижня ця тимчасова споруда повинна бути примусово демонтована, йшлось у документі. Оскільки донині власник не здійснив жодних кроків в напрямку самостійного знесення свого об’єкту, тому ми змушені робити це примусово, – зауважив Олександр Григорович.

Акт робочої групи з впорядкування території м. Черкаси, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд Черкаської міської ради на виконання зазначених робіт було вручено представнику власника вказаного об’єкта.

Активну участь в обговоренні необхідності демонтажу резонансної споруди взяли депутати Черкаської міської ради, представники громадських організацій, а також небайдужі черкасці з довколишніх житлових будинків. Зокрема, люди скаржились, що власник цієї споруди левову частину будівельних робіт здійснював вночі, аби менше хто бачив. Тоді як нічний гамір на будівельному майданчику завдавав мешканцям чималих незручностей.

Загалом люди висловлювались проти такого сусідства, наголошуючи, що торгівельному павільйону та зупинці громадського транспорту – не місце на зеленій зоні міста.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору