«Черкаські козаки» співатимуть у Чикаго

30 липня 2014, 14:38

 

«Черкаські козаки» за океаном піснею уславлять Україну. Окремо — Черкащину, адже, крім народних пісень, повезуть уже давно популярні серед українських слухачів твори нашого композитора Анатолія Ковбаси. Зокрема його ліричні пісні «Продається хата», «А солов’ї кохаються».

Про це інформує "Черкаський край".

Організатори концертного туру улюбленого не лише в області колективу (а це представники української діаспори в США) вирішили: нелегкі для отчого краю дні саме пісня має згуртувати всіх українців світу.

Офіційно гурт називається ансамблем військово-патріотичної пісні та об’єднує десятьох чоловіків.

— Зрозуміло, що зараз складно мистецькому колективу знайти підтримку, — каже керівник ансамблю Юрій Марштупа. — Лише коли звернулися до сільського голови Білозір’я Черкаського району Володимира Міцука, він відразу зголосився нас підтримати. Тож їдемо у США як колектив, що працює в сільському будинку культури Черкаської області. А ще — постійно допомагає нам директор обласної філармонії Юрій Федоряка, он і сьогодні проводимо на її сцені репетицію. Виступи заплановані в Детройті, Чикаго, Клівленді, Нью-Джерсі. До речі, у Чикаго є свій чудовий ансамбль української пісні «Лелека», який користується величезною популярністю, і не лише серед україномовної публіки.

Відчуйте дивовижну атмосферу старовинного міста із присмаком ароматної кави та шоколаду! Замовляйте екскурсії Львовом за доступну ціну.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору