На смілянському заводі виявили більше сотні порушень

09 жовтня 2017, 10:18

Більше сотні порушень - такими є результати планової перевірки  ПАТ "Науково-виробниче підприємство "Смілянський електромеханічний завод" щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Про це із посиланням на Управлінні Держпраці у Черкаській області, пише "Діловий регіон".

Інспектори виявили 119 порушень вимог законодавства. Зокрема не будо проведено навчання та перевірку знань посадової особи, яка проводить інструктаж працівників; не приведено у відповідність до вимог чинного законодавства інструкції з охорони праці; відсутня інформація про проведення технічного огляду та обстеження газопроводів та об’єктів системи газопостачання; не проведено чергове випробування рукавів для газового зварювання; не закріплено ізолювальні протигази індивідуально за кожним працівником.

Також не забезпечено належну періодичність вимірювання потенціалів, аналізу корозійного стану підземного сталевого газопроводу; не проведено очищення вентиляційних систем у терміни, встановлені інструкціями з експлуатації тощо.

Коментарі

Вгору