На Шполянщині ремонтують об’їзну дорогу

18 червня 2014, 18:18

Цього тижня черкаські дорожники розпочали ремонтні роботи на ділянці автомобільної дороги національного значення Н -16 Золотоноша–Черкаси–Сміла–Умань. Зокрема, поточним середнім ремонтом планують оновити покриття на площі 1200 м кв на шляху в обхід м. Шпола. Цю дорогу ремонтували й торік.

Про це повідомляє прес-служба служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Ділянки дороги Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань в межах Шполянського (об’їзна дорога) та Черкаського районів (від Сміли до Черкас) залишаються одними з найбільш проблемних у регіоні. Питання відновлення руху правою смугою на дорозі від Сміли до Черкас, проїзд якою обмежили торік у вересні, наразі не вирішене. Необхідні 46 млн грн на ремонт шестикілометрової ділянки так і не погодили.

Тим часом у Шполянському районі розпочаті роботи на суму близько 300 тис грн. З початку цього тижня там працює бригада райавтодору з 20-ти фахівців, залучена різна техніка: асфальтоукладальник, автогрейдер, фрези, котки, бензорізи.

- Роботи на цій дорозі почали за місяць до асфальтування, адже спочатку ліквідували тріщини покриття, в які потрапила волога, — розповідає начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Андрій Мартинюк. – За умов належного фінансування підрядник упорається з обсягом робіт за тиждень.

Виконання ремонту взяв під особистий контроль директор ДП «Черкаський облавтодор», який слідкує за дотриманням технології під час виїздів на об’єкт.

- Ця ділянка перебувала в критичному стані, проте, її значення дуже важливе, адже дорога національного значення і навантаження на неї в середньому сягає півтори тисячі автівок на добу, — додає директор підприємства Олександр Северин. 

Автодорогу Н-16 побудували а початку 80-х років, її протяжність сягає понад 208 км. Жодного капітального ремонту, а його необхідно виконувати кожні 12-15 років, ця дорога не бачила.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору