На ще одному черкаському пляжі з’явиться дитячий майданчик

12 червня 2019, 19:11

На ще одному черкаському пляжі з’явиться дитячий майданчик

У Дирекції парків розповіли, настільки черкаські пляжі готові до сезону. Нині повноцінно облаштовані Митницький та Казбетський. Там є все необхідне для відпочинку містян.

- Пляж Соснівський трішки відстає. Тільки в цьому році ми поставили парасольки, пергали, рятувальну вежу, смітники, лавочки. Зараз облаштовуємо будиночок для персоналу, охорони, які будуть прибирати та доглядати за пляжем. Також встановлюємо стаціонарні туалети. Пізніше, коли буде виготовлено проект, зробимо там водопостачання, каналізацію, щоби люди могли нормально користуватися туалетом, на кшталт Митницького пляжу, де є нормальні три туалети, - говорить директор КП Андрій Куча.

Наголошують: основне завдання пляжу – це безпека та комфорт. Тому на черкаських облаштували куточки з тінню, лави для відпочинку, душ і туалети

- На Казбетському в нас є дитячий майданчик. Два роки тому місто списувало майданчик, ми його реконструювали власними силами. Цього року плануємо встановити на Митницькому. Це буде хороший, якісний, екологічний майданчик. Він не буде таким картатим, зробимо з натурального дерева, відійдемо від цих штампованих. Це потрібно, адже багато дітей приходять відпочивати на цей пляж, - говорить Андрій Куча.

Читайте такожВ одному з черкаських парків з’явилися лавки-гойдалки.

Коментарі

Вгору