В Умані відновили цілодобове водопостачання з річки Рось

12 червня 2019, 18:46

В Умані відновили цілодобове водопостачання з річки Рось

11 червня о 20:00 в Умані було відновлено водопостачання ТОВ «Білоцерківвода». Наразі у місто надходить вода з річки Рось. Лабораторні дослідження підтвердили, що небезпеки для питного водопостачання міст Умань та Біла Церква немає.

Про це повідомила адміністрація комунального підприємства «Уманьводоканал» у соцмережі Facebook, інформує "Вечірня Умань".

Аналіз проб води із річки Рось у місцях питного водозабору міста Біла Церква проводило Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров’я України».

Лабораторні дослідження виконувалися методом газової хроматографії за 131 показником, з них ― 13 відносяться до категорії пріоритетних згідно Водної Рамкової Директиви ЄС 2000/60/ЄС.

«Перевищень нормативних концентрацій, встановлених ДСТУ 4808:2007 «Джерела централізованого питного водопостачання», та екологічних нормативів якості не виявлено», ― зазначив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

На основі результатів лабораторних аналізів комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про відновлення роботи насосно-фільтрувальної станції міста Біла Церква.

Нагадаємо, в селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області трапилася ДТП. Під час транспортування інсектициду автомобіль перевернувся в притоку річки Рось, яка протікає декількома областями, зокрема, й Черкащиною.

10 червня, адміністрація комунального підприємства «Уманьводоканал» повідомила, що водопостачання міста здійснюється у звичайному режимі.

Коментарі

Вгору