На Рудика написали заяву до міліції

22 жовтня 2014, 18:39

FC22CCB2-B966-4A22-AB13-606ABBC7C379_cx7_cy1_cw92_mw1024_s_n_r1

Притягти до відповідальності кандидата в народні депутати України Сергія Рудика просить правоохоронців юрист Руслан Дмитренко, який є довіреною особою кандидата в народні депутати України Юрія Кувіти. Юрист вже направив заяву до міліції. Таку ж заяву до начальника УМВС України у Черкаській області збирається написати і депутат Черкаської облради Юлія Воєвода.

- У 198 виборчому окрузі по селах масово роздають хустки від кандидата Сергія Рудика. До хусток додають вітальну листівку. Вітають із святом Покрови. Добре, що на це вже відреагувала мережа «ОПОРА». Я спілкувалася із жінками, які отримали такі подарунки, так от вони нарікають на якість цих хусток, кажуть, що вони одноразові та схожі на ті, які роздають на похоронних процесіях. Як можна не поважати жінок, даруючи їм такий непотріб, - обурюється Юлія Воєвода. – До того ж такі подарунки – це непрямий підкуп виборців. Знаючи про такі факти, я як депутат обласної ради, не можу стояти осторонь, тому звернуся до міліції.

Юрист Руслан Дмитренко вказує на інший факт – хустки з листівками роздавалися персонально, тобто із зазначенням прізвища та ім’я одержувача, а це є прямим порушенням Закону України «Про захист персональних даних».

- Щоб не говорили юристи Рудика, а роздача дарунків – це підкуп, - наголошує юрист.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору