Черкащанка виборола срібло чемпіонату світу з фітнесу (фото)

22 жовтня 2014, 19:16

1

Черкащанка Оксана Оробець у черговий раз прославила Україну на весь світ.

Цього разу наша землячка демонструвала свої форми та спортивні вміння на чемпіонаті світу з фітнесу серед жіночих та чоловічих дисциплін. Честь нашої держави відстоювали 12 спортсменів. За нагороди боролися у 9-ти дисциплінах. Першість традиційно проходила в Монреалі (Канада). Змагання тривали п’ять днів, з 16-го по 20-те жовтня, та зібрали кращих фітнесистів із різних куточків світу, інформує Черкаський спорт.

Черкащанка Оксана Оробець змагалася у категорії «жіночий фітнес» (понад 163 сантиметри). Суперницями черкащанки стали найсильніші спортсменки планети. Утім, Оксана у черговий раз продемонструвала свої фізичні вміння та зійшла на п’єдестал першості.

«Це величезне досягнення як для нашої збірної, так і для самої Оксани. Адже це одні із найпрестижніших змагань сезону. Вони збирають лише кращих з кращих. Тому вибороти призове місце на цій першості – це вже велика перемога», – ділиться Антоніна Оробець, тренер збірної України з фітнесу.

Зрештою, черкащанка Оксана Оробець виборола срібло чемпіонату світу з фітнесу. Відтак потрапила до трійки найсильніших фітнесисток планети