На протипожежні заходи у навчальних закладах Канева необхідно майже 5 млн. грн

02 квітня 2018, 14:08

Для усунення виявлених порушень із протипожежної безпеки  у навчальних закладах Канева необхідно майже 5 млн.грн, пише Канос з посиланням на прес-службу Канівської міської ради.

Під час останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса порушилося питання посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів закладів освіти Канева на 2018 рік.

Як стало відомо, в листопаді-грудні 2017 року Канівський РВ УДСНС проводив перевірку навчальних закладів внаслідок якої були виявлені порушення, що можуть бути небезпечними для учасників навчально-виховного процесу. Задля усунення недоліків відділ освіти видав відповідний наказ із розробленим планом заходів на 2017-2020 роки з визначенням необхідної кількості матеріальних ресурсів та фінансового забезпечення, що складає 4 млн. 284 тис.грн.

Так, насамперед в навчальних закладах необхідно облаштувати автоматичну пожежну сигналізацію; обробити дерев’яні конструкції вогнетривким розчином; придбати вогнегасники, комплектацію пожежних щитів і пожежних кранів.

Лише на щорічне утримання об’єктів освіти з метою забезпечення протипожежної безпеки, а саме: утримання заземлюючих пристроїв; утримання електромереж; ремонт евакуаційних виходів; заміну електроустановок, силових кабелів, необхідно передбачати 1 млн. 530 тис.грн.

Окрім того, на цей рік заплановано влаштування автоматичної пожежної сигналізації в ЗОШ №4; обробку дерев’яних конструкцій вогнетривким розчином в гімназії ім.І.Франка, дитсадку «Дударик»; придбання нових вогнегасників для шкіл №1, №3, №4, №6, гімназії ім.І.Франка і дитсадків «Садко», «Білочка», «Теремок», «Дударик», «Віночок» тощо.

Також міський голова доручив перевірити всі евакуаційні виходи в навчальних закладах та провести відповідні навчання з дітьми та колективами щодо евакуації у разі надзвичайного випадку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору