На Черкащині визначили переможців фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

02 квітня 2018, 14:33

На Черкащині завершився фінальний етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Понад півтори сотні школярів зі всіх областей України визначали кращого знавця біології. Упродовж тижня учні 8-11 класів виконували теоретичні та практичні завдання. Підсумки урочисто підвели 31 березня в актовій залі Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, де й перебували весь цей час юні біологи. Приймали учасників олімпіади та організовували для них наукові випробування та дозвілля Управління освіти та науки Черкаської ОДА, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, практичний тур відбувся в Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького.

«Позаду всі переживання і випробування, - зазначила під час закриття олімпіади заступник начальника управління освіти і науки Оксана Симушина. - Ми намагалися створити для вас максимально комфортні умови. Приємно було зустрічати на Черкащині молоду еліту нашої країни. Спасибі за ваше натхнення і прагнення до нового. Спасибі членам журі за підтримку конкурсантів та справедливе оцінювання. Уперше цього року наша область приймала олімпіаду з біології. Сподіваюся, у вас залишаться лише позитивні враження від перебування в нашому краї».

Голова журі олімпіади, доцент Інституту біології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Наталія Скрипник відзначила, що цьогорічна олімпіада була організована на високому науковому та організаційному рівні. «В нашій пам’яті вона залишиться як одна із кращих, де все було злагоджено і організовано», - наголосила голова журі.

«Дорогі діти, ви мужньо вистояли проти такого могутнього журі і вибороли високі місця олімпіади. Ми дуже хвилювалися, коли вас чекали, і прагнули, аби вам було добре на Черкащині. Дякую за вашу толерантність і тепло», - відзначила ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна.

Абсолютними переможцями четвертого етапу Всеукраїнської олімпіади з біології стали: 8 клас – Віктор Данченко із Мелітополя, 9 клас – Іванна Остапчук із Києва, 10 клас – Методій Геллендер із Києва, 11 клас – Ірина Поплевічева із Києва.

Представники ЧНУ ім. Б.Хмельницького вручили окрему відзнаку за краще виконання практичного завдання восьмикласнику Віктору Данченку. На Черкащині також є окрема нагорода, запроваджена головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком, - вручати відзнаку абсолютному переможцю олімпіади, який набрав найбільшу кількість балів серед усіх учасників. Цього року нагороду здобула Ірина Поплевічева.

За повідомленням Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору