На підтримку протиправно ув’язненого у Росії черкащанина знову запускають флешмоб

07 лютого 2019, 20:15
На підтримку протиправно ув'язненого черкащанина знову запускають флешмоб
Громадська організація "Всесвітній рух патріотів України" розпочинає черговий міжнародний флешмоб на підтримку протиправно ув’язненого у Росії черкащанина  Романа Сущенка. Про це повідомляє "Укрінформ".

Власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, з порушенням міжнародних правил, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому пред'явили звинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ це спростували.

Мосміськсуд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув'язнення в колонії суворого режиму, 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення законним.

 

"Просимо підтримати Романа та усіх політичних в'язнив Кремля у рамках всесвітньої акції. Пишіть листи, слова підтримки, вітання Роману, зробіть фото із його плакатом. Поширюйте це у соціальних мережах та медіа", - закликала фон Бург, підкресливши, що "для Романа, його рідних, близьких та колег це є дуже важливо".

Коментарі

Вгору