Сміляни можуть залишитися без тепла через борги

07 лютого 2019, 20:43

Сміляни можуть залишитися без тепла через борги

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Ігор Тисленко під час наради з питань ЖКГ звернувся до смілян з проханням сплати борги за тепло. Про це повідомляє "Сміла.ua"

«Для того, щоб надавати тепло – підприємство має закупити газ і своєчасно за нього розплачуватися. Якщо населення не буде проплачувати квитанції, КП не зможе закупити газ та змушене буде припинити свою роботу. Ситуація критична!" – сказав Ігор Тисленко.

Якщо хтось із містян накопив надто великі борги – їх можна реструктуризувати  та вирівшити це питання. Але за надану послугу слід сплатити вчасно.

Коментарі

Віктор сказав:

Ви розкрали наші гроші проплати за тепло за минулі роки,а тепер ще й погрожуєте людям.Чи є у вас якась совість? Ось ми ще поки живемо двоє пенсіонерів.Нам на двох уже 158років! З них більше 80-ти ми пропрацювали і заробили на двох сьогодні близько 6000грн.пенсій.А нам вчора принося платіжку за тепло за січень майже 3500грн.А ще ж інші платежі.Вийде десь на 4,5-5тис.грн.Субсидію ні защо-ні прощо обрізали більше ніж удвічі.Скажіть мені,де нам взяти такі гроші ,щоб заткнути вашу зажерливу пельку?!Дай Боже,щоб і ви дожили до такого стану.

Вгору