На одній з черкаських вулиць реконструюють 900 метрів тротуару

24 грудня 2015, 11:27

1

У Черкасах тривають роботи з облаштування пішохідної доріжки вздовж обох сторін вулиці Менделєєва – тут укладають тротуарну плитку. Протяжність ділянки дороги, вздовж якої відбувається реконструкція тротуарів, складає близько 900 метрів. Більшу частину робіт за сприятливих погодних умов мають виконати вже до Нового року. Загалом там облаштують майже 2 кілометри тротуарів, інформує прес-служба мерії.

Раніше на вулиці Мендєлєєва уклали нове асфальтне покриття. Щодня до низки лікувальних закладів, що знаходяться тут, приїздять тисячі жителів області. Але до тротуару тоді черга так і не дійшла через брак коштів. Згідно з проектом, там мають розширити тротуар, облаштувати його на одному рівні, щоб пішоходам було зручно пересуватися ним, і здійснити мощення плитки.

2

Як тривають роботи з реконструкції тротуару, особисто проконтролював міський голова Анатолій Бондаренко. Він наголосив на необхідності оперативного усуненення будь-яких наявних недоліків й упорядкування прилеглої території.

3

Крім того, у рамках робочого візиту на вул. Менделєєва міський голова разом із директором департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артуром Савіним, а також заступником Олександром Ільченком додатково вивчили болюче для багатьох жителів цього мікрорайону питання: будівництва дороги через ліс – між вул. Ярослава Галана й вул. Санаторною. У планах міської влади – зробити це сполучення упродовж наступного року.

4

Коментарі

Горген сказав:

Это все хорошо, но вот только при реконструкции ул.Менделеева почему-то не сделали НОРМАЛЬНЫЕ стоянки для авторанспорта, на котором приезжают сотни-тысячи людей со всей области в областную больницу! Может чиновники задумаются и над этим вопросом?

Вгору