“На нас чекає важкий сезон”, – головний тренер “Черкаського Дніпра”

31 липня 2015, 12:10
11830862_1663214570580397_1397204750_n

Фото: Про все

Напередодні домшнього матчу у Першій лізі гравці та тренери "Черкаського Дніпра"  зустрілися з представниками влади міста та області та опікунською радою клубу.

фото 4 (1)

Фото: Про все

Учасники зустрічі у свої виступах привітали команду та тренерський штаб «Черкаського Дніпра» із завоюванням путівки до Першої ліги, висловили свою підтримку у вирішенні питань життєдіяльності клубу та побажали вдалого виступу у новому сезоні.

фото 2

Фото: Про все

- Я в душі максималіст. Я не проти, щоб команда поборолася за місце у Прем'єр лізі.  Але сьогодні ми не готові до цього, в першу чергу не готова інфраструктура в місті. Команда не має своєї домівки (учбово-спортивної, тренувальної баз). Я впевнений, що знайдуться інвестори, будуть кошти і ми зробимо таку базу, осільки без цього у Прем'єр лігу йти не серйозно. Тому наші завдання у цьому сезоні - закріпитися у Першій лізі. Ми плануємо бути у верхній частині турнірної таблиці, скажімо в десятці, або вісімці. Правда, це не заважає бути третіми чи другими, - з посмішкою коментує завдання "Черкаського Дніпра" на цей сезон генеральний директор клубу Володимир Лашкул. - Ми не очікуємо легкого сезону, але хочемо вигравати.

фото 3

Фото: Про все

 

За його словами, якщо команда переможе в суботу у "Ниви", то хлопці отримають преміальні за три матчі.

- Преміальні у нас лише за перемогу. Скажімо, ми прийняли рішення, що преміальні команда отримає за два матчі у разі двох перемог над «Кремнем» та «Геліосом». Вийшло, що ми виграли кубковий матч, а у чемпіонаті зіграли в нічию. Зараз я обіцяю хлопцям при вас, якшо виграємо у суботу у «Ниви» - отримають преміальні за три матчі, - повідомив Лашкул.

фото 1

Фото: Про все

Наприкінці заходу новачкам команди Денису Скепському, Левану Кошадзе, Денису Балану та Роману Гончаренко були вручені ігрові футболки.

За словами головного тренера ФК "Черкаське Дніпро" Ігоря Столовицького, на команду чекає важкий сезон.

- Нам під силу вирішувати задачі, але боротися за 2-3 місце ми не можемо. У першій лізі вистачає команд, які грають там не один рік і мають краще фінансування, ніж ми. Ми налаштовуємо себе на боротьбу, будемо битися у кожній грі. Я впевнений, що в нас не буде ні одного прохідного матчу: ні вдома, ні на виїзді. Нас чекає важкий сезон, але у ньому хлопці загартуються і піднімуться на щабель вище, - зазначив Столовицький.

Коментарі

Вгору