На Митниці в Черкасах почали розчищати затоку

24 лютого 2017, 10:09

Затоку "Марина", що в черкаському мікрорайоні "Митниця", таки порятують. 22 лютого там розпочали роботи з розчищення протоки до акваторії водосховища. Про це повідомив у Facebook депутат Черкаської міськради Юрій Тренкін, пише vikka.ua.

"Сьогодні, як і було обіцяно, розпочали роботи по відновленню витоків, що дасть змогу зробити воду в затоці проточною та забезпечить можливість використання даної затоки громадою міста в літній період без загрози здоров'ю", – повідомив депутат.

За його словами, доклали зусиль для вирішення цієї проблеми міський голова Анатолій Бондаренко та його заступники, а також секретар міськради Олександр Радуцький.

Нагадаємо, у березні 2016 року жителі мікрорайону Митниця занепокоїлись станом місцевої затоки "Марина". Міський пляж, на якому щороку відпочиває значна частина черкасців, через замулення поступово почав перетворюватися в болото. Виною цьому – і скидання стічних вод міста, і відсутність проточної води.

Аби врятувати затоку, черкасці надіслали колективного листа депутатам міськради. Згодом активіст мікрорайону Костянтин Кубарський опублікував на сайті мерії петицію, яка набрала необхідну кількість голосів та була розглянута.

Попри те, що це питання було переадресоване з мерії на чиновників обласної адміністрації, у міськраді зрештою знайшли можливість самостійно почати роботи з розчищення затоки.

Коментарі

Вгору