На Міністра освіти тиснули, щоб не призначав Тамару Качалу ректором ЧДТУ

21 травня 2014, 12:12

Міністр освіти та гуманітарної політики Сергій Квіт призначив ректором ЧДТУ Тамару Качалу, тому що її рекомендувала кадрова комісія, та тому що "ректорський корпус повинен оновлюватися". Про це він повідомив представникам Черкаського громадського люстраціного комітету, інформує vikka.ua.

Люстраційний комітет звернувся за коментарем, оскільки в організацію зверталися незадоволені призначенням Тамари Качали ректором. Вони повідомляли, що буцімто задля призначення були задіяні корупційні схеми і лобіювання.

– Щодо негативної інформації, я мав її достатньо про обох кандидатів. Для мене було очевидним, що проти Тамари Качали на останньому етапі була організована спеціальна кампанія очорнення, оскільки здебільшого негатив був зовсім безглуздим. На мене здійснювався відвертий тиск різними шляхами. А це марна справа. Поживемо – побачимо. Вести розмови про те, що у справі призначення нового ректора фігурують хабарі можуть лише ті люди, які самі мислять такими категоріями, – зазначив Квіт.

У Черкаському громадському люстраційному комітеті також додають, що процедура громадської люстрації щодо Юрія Леги (колишній ректор ЧДТУ, – ред.) та Тамари Качали продовжується.

Поділитись

Коментарі

Вгору