Управління Міндоходів дбає про знайдену Правим сектором горілку (відео)

21 травня 2014, 11:58

Безакцизну горілку, яку ще в лютому знайшли представники Правого сектору в Черкасах на автопідприємстві обласної ради, зараз зберігають на спеціальному складі. Її подальшу долю вирішить суд.

Про це на прес-конференції повідомив в. о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий, інформує "Прочерк".

Кого притягнуть до відповідальності, ще невідомо, оскільки відбувається розгляд матеріалів справи. Вилучена продукція перевезена на акцизний склад, занесений до Держреєстру. Саме там вона має право зберігатися.

- Продукція переписана та облікована, щоб нікуди не зникла та залишилася на складі у повному обсязі. Наше завдання – зберегти її у тому вигляді, в якому вона виявлена і вилучена, – повідомив Олександр Чалий.

Після розгляду справи продукція може піти або на переробку, або на реалізацію.

- Горілчані вироби не обклеєні марками акцизного збору. Якщо з заводу-виробника стягнуть податки за цю партію, тоді її можна буде реалізувати. Основне завдання зараз – знайти виробника. Якщо виявиться, що горілку можна вживати, то її можна пустити на реалізацію, – сказав Олександр Чалий.

Поділитись

Коментарі

Вгору