На Христинівщині завершують реконструкцію шляхопроводу

11 жовтня 2019, 10:34

У Христинівському районі біля села Сичівка на міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка продовжується реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього.

Завершено влаштування прогонової будови мосту, зроблено її гідроізоляцію, влаштовано тротуарні блоки, влаштовується металеве бар’єрне та перильне огородження на прогоновій будові мосту. Завершено відсипання конусу мосту на опорі №4, влаштовано перехідні плити, влаштовано водовідвідні та прикромочні лотки. Фарбується бетонна поверхня мосту.

На підходах до шляхопроводу зі сторони Вінниці влаштовано нижній, вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, влаштовано нові автопавільйони для очікування громадського транспорту, тротуари.На підходах до шляхопроводу зі сторони Умані влаштовується нижній шар асфальтобетонного покриття, влаштовуються водовідвідні та прикромочні лотки, приводяться роботи із відсипання узбіччя, розпочалися роботи із перенесення лінії електропередач.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту. Рух автотранспорту скеровано тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям, яку влаштовано поруч. На ній влаштовано тимчасовий залізничний переїзд через залізницю, який освітлюється вночі, має шлагбаум та семафор.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця 2019 року.

Довідково: Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка у межах Черкаської області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway».

За інформацією пресслужби САД в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору