На Черкащині зникла 18-річна дівчина. Підозрюють, що її викрали

11 жовтня 2019, 12:05

Два тижні розшукують 18-річну Ніну Асланян із Звенигородки. 24-го вересня дівчину забрав її знайомий та повіз у невідомому напрямку, - пишуть "Вісті Черкащини". Перед цим чоловік украв у своєї родички 27 тисяч доларів.

Він старший за неї на 10 років. Були знайомі днів п'ять, перед тим, як Ніна зникла, - розповідає сестра Марина. – Вже пізніше нам розповіли, що вона казала подружкам про намір поїхати з ним на заробітки. Мовляв, збирається тікати. Ті її відмовляли. 24 вересня увечері вона прийшла додому і сказала матері, що вийде ненадовго до свого знайомого. Обіцяла за дві години повернутися. Та до ранку вона так і не прийшла. Почали телефонувати до неї. Коли нарешті змогли зв’язатися, сказала, аби не шукали, бо вона вже далеко.

Перед втечею дівчина не взяла своїх речей. Її рідні запевняють, що така поведінка у неї вперше.

"Вона, коли навчалася в іншому місті, завжди телефонувала, щоб ми не хвилювалися, - пояснює Марина. – Жодного разу спеціально не вимикала телефон. А зараз навіть на повідомлення у соцмережі не реагує. До нас дійшли чутки, що її хлопець нібито вживає наркотики. Ніна кілька разів приходила додому з «квадратними» очима. Мабуть, підсипав її щось. Де вони можуть зараз бути, навіть не підозрюю. Кажуть, повіз її до Черкас. Там живе його перша дружина й дитина. У поліції ми дізналися, що він вкрав у своєї тітки крупну суму грошей. Тому й втік. Кілька днів тому виявилося, що вони значаться не в розшуку, а як безвісти зниклі. Ми вважаємо, що цей чоловік викрав мою сестру".

Востаннє хлопця утікачки бачили тиждень тому у Ватутіному. Заходив до магазину.

"Продавчиня того магазину сказала, що був дуже п’яний, - говорить сестра. – Просив підказати, де у Ватутіному СТО. До того ж з’ясувалося, що він вже не вперше приїжджав туди у період, коли ми шукали Ніну".

На викрадені кошти чоловік придбав собі автомобіль на закордонній реєстрації. Попередню розбив. Прав на керування нібито не має.

У звенигородській поліції факт крадіжки 27 тисяч доларів підтвердили. Підозрюваного чоловіка зараз розшукують. Нині пара може перебувати в іншій області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору