До сліз: золотоніських пенсіонерів розчулила турбота школярів

11 жовтня 2019, 10:03

До Міжнародного дня людей похилого віку учні Золотоніської зош №6 та їхні батьки принесли до Центру соціальної допомоги лишки сільськогосподарської продукції, щоб кухарі приготували смачний благодійний обід. 

Так вже повелося, що у цьому соціальному закладі щороку до вищезазначеної дати готують благодійний обід для малозабезпечених одиноких пенсіонерів. Акція носить назву «Милосердя». Вагому роль у ній відіграють учні шостої школи, які вже протягом десяти років проводять організований збір лишків сільськогосподарської продукції.

Винятком не стала і нинішня осінь, хоча особливою врожайністю цей рік не славиться. Проте цей факт не завадив дітям відмовитися від традицій. Як розповіла педагог-організатор зош №6 Ірина Карпенко, школярі зібрали 66 кілограмів картоплі, 40 кг  столових буряків, 21 кг моркви, 31 кг цибулі, 30 літрів консервації.

 - Два кульки великої картоплі принесла мама, донька і син якої навчаються в нашій школі, - розповідає Ірина Миколаївна. – Ми здивувалися: ого, яку рекордсменку виростили! Та жінка пояснила, що картоплю вона спеціально купила на базарі, бо своя не вродила. Ця історія нас зворушила.

Усі продукти діти віднесли 2-го жовтня до Центру соціальної допомоги, що знаходиться недалеко від школи. Цього ж дня престарілі смакували стравами, приготованими із зібраного обозу.

 - Школярі шостої школи проявляють милосердя не тільки на початку жовтня, - уточнює директорка Центру Людмила Неліна. – Вони часто готують концерти для наших підопічних, майструють іграшки до свята Миколая. Вчителі, котрі вчать діток Центру індивідуально, традиційно дарують їм подаруночки: кольоровий папір, фломастери, олівці. Окрім школярів шостої школи, про наших вихованців дитячого відділення піклуються й учні СШІТ №2. Минулого року після шкільного благодійного ярмарку вони придбали обладнання за програмою Монтессорі.

В одному з пакетів серед овочів і круп, кухарі Центру знайшли банани. Поділити їх між 80-ма пенсіонерами не відважилися, тому пригостили малечу з дитячого відділення. Та цей факт учнівського піклування схвилював багатьох до сліз.

Джерело: Золотоноша.city

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору