На Катеринопільщині “Жигуль” врізався в автобус із дітьми

01 березня 2017, 09:30

Минулого четверга, 23 лютого, неподалік від Катеринополя “Жигуль” врізався у шкільний автобус із дітьми, які поверталися у село Кайтанівка. Обійшлося без жертв. Протокол ДТП поліція не складала, інформують "Вісті Черкащини".

- Нічого страшного там не було. Крило трохи погнуте, - розповідає головний спеціаліст районного відділу освіти Володимир Химич. - Але його майже відремонтували. Винуватець їхав автобусу назустріч. Якось так вийшло, що його кинуло в бік. На тому відрізку вузька дорога. Розібралися на місці, бо інакше б той автобус ще з рік не виїхав. Хто був за кермом, не знаю. Пошкрябали один одного, то нащо його колотити.

В обласній поліції повідомили про складений на місці аварії європротокол, при якому втручання поліції не потрібне. Свідок пригоди Володимир Клеценко запевняє, що винуватець нібито був напідпитку.

Однак винуватець аварії Віктор Шеремет спростовує інформацію про нетверезий стан.

- Я п'яний не був, про що свідчить результат експертизи. На неї я сам і поїхав, - запевняє Шеремет. - Я дуже відповідальний в таких питаннях. У той день дорога була слизькою і мою машину кинуло в бік на автобус.

Зараз шкільна “ГАЗель” дітей не розвозить. За словами керівника відділу освіти Ірини Міненко автівка у справному стані. Проте зможе виконувати свої функції після того, як висохне фарба.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору