На Катеринопільщині розтрощили Будинок культури

19 червня 2018, 12:03

Розбиті бордюри, паркан, зірвані лави, ворота, затоптані клумби - саме такий вигляд тепер має нещодавно відремонтований Будинок культури в Єрках. 

Про це інформують "Вісті Черкащини".

Довгий час єрківчани нарікали, що їм ніде культурно відпочити, буцімто клуб обшарпаний, захаращений тощо. Врешті-решт влада дослухалася до думки громади, і Будинок культури засяяв євроремонтом та новими фарбами.

Але не довго тривала радість. Почались дискотеки, а з ними – й погроми. Уже за кілька тижнів були розбиті бордюри, паркан, зірвані лавочки, ворота, стоптані клумби, роздовбали стіну.

− Є Будинок культури, а культури в людей немає, є церква − віри немає! Шарікови, плюшкіни і їм подібні....повна деградація, а що далі?! − нарікає депутат райради Микола Шевченко.

Стурбовані витівками підростаючого покоління, єрківчани розгорнули з цього приводу широке обговорення у мережі Інтернет: одні нарікають на школу, інші на батьків, треті вбачають у інциденті почерк наркоманів. Утім, що робити далі, ніхто не знає, адже заходи проводити треба, а як приборкати хуліганів, і тим паче, як їх знайти – питання. Один із варіантів – облаштувати приховані відеокамери.

Нагадаємо, у Шостаковому та Гуляйполі нещодавно вандали розгромили кладовища. За неофіційними даними, підозрюються мешканці села Кальниболота (П’ятої Роти).

Вгору