Черкаські ветерани штурмують Верховну Раду (фото, відео)

19 червня 2018, 11:30

Фото: Про все

Учасники черкаських ветеранських організацій АТО,  Афганістану та чорнобильців спільно з ветеранами-пільговиками з інших куточків України сьогодні пікетують Верховну раду України та Кабінет Міністрів України, тим самим протестуючи проти введення в дію монетизації їхніх пільг.

Як повідомив у коментарі «Про все» голова ГО «Захист прав ветеранів АТО» Олесь Осмоловський, наразі під Верховною Радою України зібралося близько семи тисяч пікетувальників, котрі вимагають припинити впровадження монетизації пільг.

Фото: Про все

- Ми чекали, коли збереться ініціативна група, щоб передати народним депутатам та Прем’єр-міністру своє звернення з цього приводу. Разом з тим реакції з боку народних обранців не було, тому пікетувальники наразі намагаються силою проникнути до приміщення парламенту, - зазначив ветеран.

Нагадаємо, 14 березня Кабінет Міністрів України затвердив постанову про монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Згідно з цією постановою, пільговики незабаром отримуватимуть кошти на руки та, відповідно, не матимуть можливості безкоштовного проїзду в громадському транспорті.

Відео: Данило Яковлєв/facebook

Лідія Малиновська сказав:

Тим, хто так ратує за владу, хочеться поспівчувати. А ще порадіти, що їхніх не було ні в Афгані, ні в Чорнобилі. Та ще все може Бути. Порадіємо й ми, не дай Бог.

Stas сказав:

Жидву з ВР в БТР, і в Іловайск…..

Вгору