На Канівщині рідним АТОвців вручили комплекти літньої форми та берці

13 червня 2015, 15:25

467a11bbfad7b1d341b6b5e16438d2b3_L

10 комплектів літньої форми та берців вручили родинами учасників АТО Канева та Канівського району, котрі нині несуть службу на передовій. Одяг та взуття передали сім’ям голова Канівської РДА Сергій Дубенець, директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Сергій Міщенко та військовий комісар Віталій Орел.

– Придбати форму та взуття вдалось завдяки фінансовій підтримці ПрАТ «Миронівська птахофабрика», що вже не вперше допомагає канівським патріотам. Безперечно, звернень надходить більше і ми будемо й надалі шукати можливості для задоволення таких потреб, зокрема, й залучаючи відповідальний бізнес, небайдужих людей, – сказав голова РДА.

Цю думку підтримав і воєнком Віталій Орел, відзначивши активну позицію районної влади, котра не стоїть осторонь проблем атовців: «Зараз складні часи, державних коштів не достатньо на повне забезпечення армії, тож завдяки ініціативності й підтримці влади, допомозі спонсорів намагаємося забезпечувати наших хлопців необхідними речами».

Директор підприємства ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Сергій Міщенко наголосив, що відповідна робота триватиме й надалі, а також побажав присутнім, щоб їхні рідні чоловіки якнайшвидше повернулися додому живими та здоровими, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

Поділитись

Коментарі

Вгору