На Городищині ремонтують дорогу державного значення

05 вересня 2019, 22:30

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Н-01 Київ-Знам’янка 4-го вересня розпочалися роботи із поточного ремонту на ділянці км 153+717 – км 163+650 від шляхопроводу у місті Городище у напрямку Києва.

Наразі проводяться роботи із фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття.

Кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 1 км автодороги. При збільшенні фінансування з Державного бюджету роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

Під час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги державного значення Н-01 Київ-Знам’янка км 153+717 – км 163+650 у місті Городище буде проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіччя, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, ліквідація пучин на 300 п. м.

На час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги, рух автомобілів буде ускладнено, рух автотранспорту здійснюватиметься по одній полосі у реверсному режимі. На автодорозі Н-01 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху.

За інформацією САД у Черкаській області

Коментарі

Вгору