На Городищині суперчитачем стала сільська школярка

31 березня 2017, 13:30

У Городищі відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» – «Суперчитач Городищини – 2017». У конкурсі брали участь 17 конкурсантів – учні з райцентру та різних сіл району. Конкурсанти зібралися в читальній залі центральної районної бібліотеки ім. В. Симиренка, пише horodysche.info.

За умовами конкурсу, юні книголюби представили свої читацькі щоденники, виступили із заохочувальними та критичними відгуками про книги. Члени журі оцінили виступ кожного учасника за 12-бальною шкалою. У підсумку заслужену перемогу здобула Злата Кравченко – учениця 7 класу Хлистунівської загальноосвітньої школи. Готуватися до конкурсу їй допомагала завідуюча сільською бібліотекою Лідія Очеретяна. Переможці отримали книги, а всі учасники подарунки.

Довідково: «Книгоманія» – це Всеукраїнський конкурс дитячого читання, який стартував у 2005 році, в усіх областях нашої країни, завдяки громадській організації «Форум видавців» та за підтримки Міністерства культури України, Міністерства освіти та Національної бібліотеки для дітей, дитячих і шкільних бібліотек. Всього у конкурсі за роки його проведення узяли участь близько 710 тисяч школярів з усієї України.

Коментарі

Вгору