На дорогах Черкащини поновлюють горизонтальну розмітку

18 вересня 2016, 19:54

12248

Виконавши значний обсяг робіт з ліквідації ямковості та інших деформацій дорожнього покриття для поліпшення технічного стану автошляхів області, дорожники наразі активно виконують роботи з нанесення горизонтальної розмітки, інформує "Діловий регіон".

Насамперед дорожню розмітку відновлюють на основних дорогах державного значення: магістральних, національних. Роботи тривають на автодорогах М-05 Київ – Одеса, М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знамянка, Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. На сьогоднішній день дорожники вже поновили 138 км осьової лінії проїжджої частини, - повідомили у прес-службі САД у Черкаській області.

До всього, в ході підготовки автодоріг до початку навчального року дорожниками оновлено 250 штук пішохідних переходів біля навчальних закладів, переважно на місцевих дорогах.

- Інтенсивність руху на автомобільних дорогах зростає з кожним роком. У цих умовах важливу роль відіграють елементи регулювання та безпеки дорожнього руху, – зазначає начальник відділу ремонту та експлуатації автодоріг і штучних споруд Руслан Гребенюк. – Розмітка перебуває у полі зору водіїв і пішоходів та інформує їх про порядок руху. Тому умови нанесення розмітки повинні забезпечувати її постійну достатню видимість. Це один з основних технічних засобів організації дорожнього руху, який допомагає водіям особливо в нічний час та осінньо-зимовий період і убезпечує дорожній рух, – наголошує Руслан Іванович.

Поділитись

Коментарі

Вгору