Хасиди з’їдять 200 корів в Умані

18 вересня 2016, 19:09

108

Черкаська область активно готується до приїзду хасидів в Умань. Цього року очікується приїзд понад сорок тисяч хасидів на традиційне щорічне паломництво, інформує Politeka.

Гостей міста нагодують двома сотнями корів, які будуть виготовлені особливим чином.

«У минулі роки хасиди з'їдали 150 корів. На цей раз знадобиться близько двохсот. Ці дні нас годують весь рік. Якщо не будуть розганяти стихійні ринки, то, наприклад, я планую продавати картоплю по 50-60 гривень за кілограм. Якщо пощастить, то свої три мішки розпродам за 150 доларів», - розповідають місцеві торговці.

Тим часом, хасиди, які прибувають в Умань, вкрай побоюються провокацій і зіткнень зі своїми противниками. Тривоги додає той факт, що кілька днів тому, невідомі хулігани закидали «коктейлями Молотова» синагогу в Умані.

«Нас залякують антисеміти, які щорічно протестують проти паломників. Ми будемо звертатися в поліцію з проханням забезпечити порядок під час паломництва. Вже були зустрічі з міською владою - вони обіцяли сприяти. До речі, в цьому році можуть приїхати 10-12 ізраїльських поліцейських в допомогу українським силовикам, але цього занадто мало», - заявив представник хасидів в Умані Шимон Буська.

Нагадаємо, 3 жовтня хасиди з усього світу зберуться на могилі свого праведника Нахмана, щоб відсвяткувати 5777-й іудейський новий рік. Умань є традиційним місцем для паломництва хасидів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору