На дорогах Черкащини перевіряють вагу вантажівок

14 вересня 2015, 08:09

1

Аби попередити руйнацію автомобільних доріг загального користування, 2 вересня розпочав роботу пересувний габаритно-ваговий комплекс, працівники якого слідкуватимуть, аби загальна вага великогабаритних автомобілів не перевищувала 24 тонни, інформують у Черкаській ОДА.

За час роботи комплексу, який розмістився поблизу села Піщане Золотоніського району, мобільна група з контролю за рухом великовагових транспортних засобів перевірила понад 70 вантажівок та зафіксувала 14 порушень. Ще 8 водіїв відмовилися проводити зважування автомобілів, щодо яких складено акти про відмову.

− Контроль за дотриманням вагових норм вантажівок здійснює мобільна група, до складу якої входять представники Укртрансінспекції, Державтоінспекції та Облавтодору, − повідомив Юрій Панченко, начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури. ˗ Щоправда, чимало водіїв вантажних автомобілів нехтують введеними обмеженнями та ігнорують вимоги відповідних дорожніх знаків.

За його словами, кожного дня зважують від 8 до 12 вантажівок, з-поміж яких у середньому дві перевищують 7-тонну норму навантаження на вісь. За ознаками порушення встановлених вагових обмежень працівники Укртрансінспекції складають акти про адміністративне правопорушення, згідно з якими водії мають сплатити штраф у розмірі 1 700 гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Александр :

Надо было летом когда была жара 35.

Валерій :

Добра справа. Але що якщо “перегруз” то тільки штраф і все? Я б наприклад, власників заставив би перевантажувати. Тоді б і толку більше було.

Вгору