Ткаченко пропонує керівникові Укравтодору проїхатися по черкаських дорогах

19 червня 2015, 07:00

Селектор дороги

Відвідати Черкащину, проїхатися по тутешніх дорогах і ухвалити за підсумками кадрове рішення. Таке пропонує керівникові Укравтодору Сергієві Підгайному голова Черкаської ОДА. Це він озвучив на селекторній нараді. Вона проходила під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського.

Нині Службу автомобільних доріг у Черкаській області очолює Андрій Мартинюк. Його роботу не раз критикував обласний керманич, закликаючи активізуватися. Натомість отримував від головного дорожника Черкащини лише в’їдливі публічні відповіді.

– Не я оцінюю роботу нашої Служби автомобільних доріг, передовсім це роблять водії, які лишають на наших дорогах колеса своїх авто, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Чим, приміром, зустрічає подорожувальників Шевченків край – Звенигородщина? Непроїзним шляхом! І замість конструктивної роботи, пошуку шляхів вирішення проблеми, бачу від нашого головного дорожника лише незрозумілу мені позицію. Тому після урядової наради, де якраз обговорювали питання ремонту автошляхів країни, я дав доручення комісійно вивчити фінансовий стан Служби автомобільних доріг в області та ДП «Черкаський облавтодор», а також відпрацювати варіанти оптимізації підприємства задля зменшення видатків на його утримання. Також я запросив керівника Укравтодору, до якого не раз звертався із приводу Мартинюка, відвідати Черкащину. Можливо, звідси йому буде краще видно, наскільки наш головний дорожник – ефективний менеджер.

За даними сервісу Navizor.com, на сьогодні найгірші дороги на Черкащині у Драбівському, Христинівському, Тальнівському та Чорнобаївському районах. Натомість найбільш проїзні шляхи на Катеринопільщині та Чигиринщині. Цей рейтинг укладали самі автомобілісти та пересічні жителі, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Поділитись

Коментарі

Вгору