На День Перемоги черкасці вразили губернатора своїм патріотизмом

09 травня 2014, 14:29

Голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко ввважає, що під час сьогоднішнього урочистого мітингу та святкової ходи до Пагорбу Слави черкасці продемонстрували справжній приклад патріотизму. Більшість містян прийшла вшанувати героїв Великої Вітчизняної війни не з георгіївськими стрічками, а в національному одязі та з державною символікою.

- День Перемоги є частиною нашої історії, яку ми не повинні забувати. Ми маємо говорити відверто про ті події, які тоді відбувалися, про те, скільки українців віддали своє життя за перемогу. Сьогодні Росія показує, що це їхня історія перемоги, але насправді це й історія України. І у цій страшній війні найбільше постраждали саме українці. Я відчував громадськість, їхнє бажання не забути про цей день. Але також це було і моє бажання. Сьогодні під час урочистостей було дуже мало людей з георгіївськими стрічками, більшість містян мали державну символіку. Це говорить про те, що у черкасців багато патріотизму, і це має бути прикладом для усієї України, - зазначив Юрій Ткаченко.

За словами очільника області, влада, попри обмеженість цьогорічного бюджету, все ж намагається допомагати ветеранам війни.

- Цьогорічний бюджет досить обмежений. Проте учора я відвідав госпіталь ветеранів, наразі немає великих коштів, проте ми знайшли можливість для покращення умов лікування для цієї категорії населення. І вже на сесії облради 15 травня це питання буде розглядатися. Наразі ми продовжуємо зменшувати витрати на владу, і збільшувати соціальні гарантії, у тому числі, і на цю категорію населення, - наголосив губернатор.

Нагадаємо, що у сьогоднішніх заходах із відзначення Дня Перемоги у Черкасах узяли участь понад 12 тис. городян.

Поділитись

Коментарі

Вгору