На черкаському стадіоні вперше в історії міста розігруватимуть автівку

29 травня 2015, 13:39
75baner_7_out

Фото "Черкаський спорт".

Цієї неділі (31-го травня) у Черкасах відбудеться грандіозне святкування 60-ти річчя «Черкаського Дніпра», нагадує «Черкаський спорт»

Програма святкування цієї події доволі широка. З самого ранку на майданчиках Центрального стадіону свої майстер-класи розпочнуть гравці «Черкаського Дніпра». Трохи пізніше на полі Центрального розіграють Кубок області у фіналі якого зіграє «Наша Ряба» та «Ретро».

Завершиться урочиста частина грандіозною художньою ходою екс-футболістів черкаських професійних клубів та виступом художніх колективів. А з 19.30 публіку розважатиме ДзіДзьо.

Одним з найінтригуючих моментів святкової неділі буде розіграш автомобіля «Міцубісі Грандіс», який дістанеться одному з уболівальників, що придбав квиткок на святкування події до неділі (вартість квитка 30 грн.). Цікаво, що це буде перший розіграш автівки на Центральному стадіоні Черкас за його майже 60-ти річну історію. Шанси здобути головний приз дуже високі. Навіть, якщо уявити аншлаг на стадіоні, вона становитиме 1 з 7-ми тисяч. Для порівняння джек-пот у лотереї «6 із 45-ти» складає трохи більше ніж 1 на 8 мільйонів варіантів.

Протягом тижня ажіотаж біля кас Центрального стадіону помітний, водночас, за словами касирів, квиток можна придбати відносно швидко.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору