На черкаського депутата скоєно розбійний напад (ПОДРОБИЦІ)

29 серпня 2018, 10:47
На черкаського депутата було скоєно розбійний напад (ПОДРОБИЦІ)

Фото: Про все

Вчора вночі на територію домоволодіння в селі Геронимівка, що належить депутату Черкаської міської ради Павлу Карасю, вдерлися невідомі особи в масках та насильницьким шляхом заволоділи його майном.

За інформацією власних джерел стало відомо, що напад було скоєно о 21:15 п'ятьма невідомими особами в масках. Вони погрожували предметом, схожим на пістолет та, зв'язавши потерпілого били його. При цьому, зловмисники заволоділи коштами на суму близько 200 тис. грн, двома автомобілями марки «Ніссан XTRAIL» та «Мітцубісі Лансер».

 

Натомість мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко у мережі "Facebook" оприлюднив офіційну заяву з цього приводу та пов'язав цей випадок з діяльністю Павла Карася на посаді директора комунального підприємства.

Поліція поки ситуацію не коментує.

 

Коментарі

Ірина сказав:

Його суку вбить надо було ,як і всіх решта.заволодили сумою 200тис. Грн чесно накрадені на посаді.

Черкащанка сказав:

Ірина, за такі слова вас треба посадити. Вам було би легше та краще жити, якби його вбили? Ніколи не кидайтеся такими словами. Будуть погані для вас наслідки.

Виктор сказав:

Так йому і треба. Треба було ще і хату спалить. А тих п’ятьох треба нагородити медалями за відвагу. Хлопці велике вам дякую!!!!

Квентін Буратіно сказав:

Всьо,всьо шо нажито нєпосільним трудом,всьо же погібло… Цікаво,це все на зарплату купив чи в лотерею виграв ? Харя теж нівроку. Бідняга…

Петро сказав:

Таки мер, притягнув за вуха до пограбування політику, били і “натякнули про правильну позицію Карася в міськраді..”. Яка там позиція, на сесії не ходить. Пустив його Бондаренко в річку, тобто “Теплокомуненерго” знову, щоб гроші громади звідти тирить. В свій час Одарич його був вигнав за це, з цього ж підприємства за крадіжку півмільйона.

Юрій сказав:

Аж обідно що тільки одного!!!

Александр сказав:

Раздобрел Пашка… Попух бедолага с голоду…

Юлия сказав:

Молодцы!!! Давно пора было, по заслугам надавать.?

Оксана сказав:

Ох і харя як хряк

черкащанин сказав:

РОЖАза год не ОБСЕР””Ь

Nn сказав:

До Тренькіна в першу чергу потрібно булоб завітати, там цікавіше.

Петя сказав:

Так били,що
ні одного синяка нема ,,били сильно но акуратно” смихота

Настя Різка сказав:

От де “закрома Родины”. І не лусне

Вгору