На черкаській СТО безоплатно ремонтують автівки для ЗСУ та переселенців

13 червня 2022, 09:02

Фото: Суспільне.Черкаси

На одній із черкаських станцій технічного обслуговування безоплатно ремонтують автівки для Збройних Сил України та переселенців. За період повномасштабного вторгнення полагодили близько десятка авто для військовослужбовців та понад десять автомобілів для внутрішньо переміщених людей, пише Суспільне.

На станції діагностують стан автомобілів та ремонтують їх, розповів механік Анатолій Прасол. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на потреби армійців таких відремонтував вже близько десятка, сказав чоловік.

"Для ЗСУ ми зазвичай оглядаємо повнопривідні автівки або буси, оскільки нині це найнеобхідніший транспорт. Як правило, ламання нескладні: здебільшого ходова і технічні рідини".

Перші два тижні повномасштабної війни СТО не працювала, сказав старший майстер-приймальник Роман Бабенко. Згодом вирішили допомагати, першочергово армії.

"Приїжджають, оглядаємо, робимо діагностику ходової, знаходимо всі проблеми, і так, щоб автомобіль там, на передовій, не підвів. Для ЗСУ в нас індивідуальна програма обслуговування. Ми проводимо безплатну діагностику за 30 параметрами та безплатну діагностику ходової частини", – пояснив старший майстер-приймальник.

У перші дні роботи зверталися по допомогу і переселенці. Їх обслуговували теж безплатно, сказав Роман Бабенко.

"Дуже багато людей показували, як вони вибиралися з окупованих територій, і це жахливі кадри. Приїжджали з тим, що в них є. Все вони брали в автомобіль, і це були всі речі, які вони могли вивезти. Були й простріляні. І люди були дуже раді, що вони вирвалися звідти живими, все одно на якому вже автомобілі", – розповів чоловік.

Волонтери допомагають шукати запчастини для автівок.

"Ми стараємося допомогти максимально зі свого боку. Також шукаємо волонтерів, які допомагатимуть цим людям, які можуть купити запчастини або ті самі якісь розхідні матеріали, щоб людям доїхати до якогось пункту призначення", – розповів Роман Бабенко.

За його словами, інколи складно знайти запчастини для автівок у спеціалізованих магазинах, тому й працюють спільно з волонтерами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору