На Черкащині звільнили заступника голови РДА, який забороняв критикувати УПЦ МП

16 серпня 2023, 08:55

Заступника голови Звенигородської райдержадміністрації Олександра Дубового, який запровадив цензуру в місцевих ЗМІ й прихильно ставився до підконтрольної росії Української православної церкви, звільнили з роботи, пише Укрінформ.

"Я звільнив Олександра Дубового. Далі терпіти його вчинки не було сил", – сказав голова Звенигородської РДА Юрій Піковський.

Нагадаємо, заступник голови Звенигородської РДА Олександр Дубовий забороняв місцевим газетам будь-які критичні статті про Українську православну церкву колишнього Московського патріархату. Зокрема, він кілька разів знімав із друку підготовлені тальнівською газетою "Колос" статті про перехід церков із Московського патріархату до Православної церкви України.

Згодом місцеві журналісти з'ясували, що заступник голови Звенигородської РДА щотижня співслужить у Свято-Михайлівському храмі УПЦ МП, що у центрі Лисянки. Кілька тижнів тому журналісти зняли на відео Дубового у дияконському одязі. Чиновник читав російською молебень на широкий загал.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Верислав :

А чому так довго тягли? Тільки вияснилась підтримка московської церкви (українська – то тільки назва), зразу треба було звільняти.

Ігор :

Вкрай дивує формулювання: “далі терпіти не було сил”! Звільняти треба Піотковського та його команду! Провести комплексну перевірку!

Людмила, жителька Лисянки :

Насправді Дубовий сам написав заяву, він порядна людина, ну так сталося, що за довго до війни батюшка став хрещеним батьком, ну не провидець Дубовий, ту церкву всим селищем будували, колгоспи допомагали, в совку ми тоду ще жили, ми ікони від родин замовляли, а чи альтернатива у церкви є? Чи ворог зразу

Вгору