У Черкасах можна нарахувати витрат на сотні мільйонів, які просто зливають в трубу, – Володимир Друмашко

16 серпня 2023, 09:37

Представник державної влади пані Верещук заявляє, що ця війна буде йти роками. Що шлях до Перемоги буде довгим і важким. Мабуть, вона нарешті подивилась декілька відео з Марією Берлінською.

Виходячи з цього, є одне важливе питання, яке варто зараз собі задати.

Навіщо прям зараз:

  • будувати стадіони по 30 мільйонів, спортивні комплекси за 100 мільйонів, ту кляту дорогу на Закарпатті за 595 мільйонів?
  • робити у Черкасах ремонти вул. Сумгаїтська (від вул. Одеська до вул. 30-річчя Перемоги) - 33.5 млн, вул. Гагаріна (від вул. С. Жужоми до вул. С. Смірнова), - 71.4 млн, вул. Героїв Дніпра (від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацька), - 4.5 млн, вул. Чехова (від вул. Нижня Горова до вул. Гетьмана Сагайдачного) - 8 млн, вул. Квіткова (від вул.Сумгаїтської до вул.Хоменко), - 10 млн
  • спрямовувати на будівництво полігону твердих побутових відходів 45 млн
  • витрачати на придбання техніки на КП "ЧЕЛУАШ" 37 млн

Для кого воно все, якщо війна буде йти роками?

Десятки, якщо не сотні мільярдів гривень по країні неактуальних зараз ВИТРАТ! У Черкасах таких витрат можна нарахувати сотні мільйонів, які просто зливаються в трубу.

В цей же час нам треба запускати виробництва БПЛА! Багато, тут і зараз.

Р¥сня виготовляє до 30 тисяч FPV-дронів на місяць.

А скільки ми?

Володимир Друмашко, депутат Черкаської міської ради, допис на власній сторінці у Facebook

Коментарі

Роберт :

Можна тільки погодитися з Друмашком

Анатолій І. :

справедливо

константин :

после успешной критики .за майбуне. сменив лидера справитесь ли лучше бондаренко…

Stavicka :

Які справедливі питання. Теж не розумію, навіщо такі витрати на стадіони і ремонти, без яких зараз можна спокійно прожити. Причому всі нові будівлі та дороги під час війни можуть пошкодити чи зруйнувати, і потім знов доведеться виділяти на все це гроші. Краще б думали про укриття, медичні заклади та їхній стан. Але чиновникам простіше займатися тим, до чого вони звикли, і за що легше потім звітувати.

Борислав :

Дописувач абсолютно прав. Всі ці плани мають безумовну корупційну складову. Тобто з переходом на воєнні напрями ми тим самим вже будем боротись з корупцією

Мародеры :

А дорогостоящий ремонт департамента освіти в то время как школы стоят ободранные и все ремонты вплоть до покупки лампочек из карманов родителей? А приспособления для мытья ног на пляжах?
Это актуально во время войны?
Кстати, куда подевались водяные фонтанчики и освежающие рамки, на которых заработали ранее?

Жюль :

Критика це добре , назвіть конкретні дії ваших однопартійців для розвитку міста до війни і під час війни ,не згадуючи окремо волонтера Євпака

Олексій :

Ця ситуація нагадує мені коли я обробляв дерев’яний будинок від шашеля антисептиком ззовні , поливаю – поливаю , а він хрустить . Хрустів доти , поки не купив я магнетрона та не засмажив його зсередини колоди ,о тоді і зовнішня обробка “почала діяти”

Езоп :

Ви дуже тонко натякнули. Але думка зрозуміла))

Василевс :

Можу тільки сказати так. Не в трубу, а в кишені родичів владарів місцевої влади). За півтори роки жодного владократа в Черкасах та області не посадили, всі відмилися…. За що великий жаль. … в наших заробітчан повертатися мотивів немає. В таке болото як тут, особливо в Черкасах, коли суддя барига, йде з почестями, ще й залишає вплив за собою….

Верислав :

В Умані подібна ситуація. За адресою вул.Незалежності 74 робиться ремонт дороги та тротуару який не було необхідності робити. Кажуть, ніби бюджет 2 млн грн. В той час, як є багато вулиць досить активно проїзних, які до цих пір грунтові.

Вгору